Skip to main content
  • PayByNet

PayByNet

paybynet

Paybynet to usługa szybkich płatności internetowych stworzona przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. (KIR S.A.). Jest to elektroniczne polecenie przelewu z informacją o dokonaniu zapłaty. Klienci korzystający z bankowości internetowej mogą szybko, bezpiecznie i wygodnie realizować płatności za zakupy w sklepach internetowych, które przyjmują płatności w ramach Paybynet

System płatności Paybynet działa w trybie ciągłym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Po dokonaniu płatności e-sklep natychmiast otrzymuje odpowiednią informację elektroniczną (status transakcji) i może przystąpić do realizacji zamówienia.

Jak korzystać z Paybynet?

W chwili dokonania zakupów w sklepie internetowym lub portalu aukcyjnym, który akceptuje płatności w systemie Paybynet, przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać logo Banki Spółdzielcze lub Banki Spółdzielcze BPS/SGB.

paybynet wybor banku

Po wybraniu i akceptacji zostaniemy przekierowani na stronę internetową Krajowej Izby Rozliczeniowej (KIR S.A).

paybynet przekierowanie na kir

Wybieramy opcję Banki Spółdzielcze i naciskamy przycisk "Zapłać".

paybynet kir wybor banku

Wybieramy województwo Świętokrzyskie a następnie Bank Spółdzielczy w Starachowicach i naciskamy przycisk "Zapłać". Po wykonaniu tej czynności zostaniemy przekierowani na stronę bankowości internetowej https://bsstarachowice.cui.pl na której możemy się zalogować do własnego konta internetowego i dokonać płatności.

Bardzo ważne jest sprawdzanie certyfikatów wystawionych przez dostawców danych stron internetowych. Strona Paybynet posiada certyfikat wystawiony przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. a bankowość internetowa certyfikat wystawiony dla Banku Spółdzielczego w Starachowicach. Kłódki stron internetowych powinny być zielone.

Więcej informacji na temat usługi Paybynet można znaleźć na stronie internetowej http://www.paybynet.pl/

Cookies

Bank Spółdzielczy w Starachowicach, ul. Jana Kilińskiego 1, 27-200 Starachowice, NIP 664-00-00-495, Regon 000498247 Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000145623, SWIFT POLUPLPR