Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...

 • EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj nasze rozwiązania, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

  Bank Spółdzielczy w Starachowicach oferuje kredyty gotówkowe na cele ekologiczne. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

  Kredyt EKO przezroczysty

  Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku Spółdzielczym w  uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

  Podsumujmy:

  • To kredyt, w którym minimum 20 % kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 80% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
  • Okres kredytowania do 36 miesięcy
  • Oprocentowanie jest stałe i wynosi tylko 5,5% (RRSO 7,05 %)
  • Prowizja już od 2 %
   • – 2 % jeśli skorzystasz z ubezpieczenia na życie lub majątkowego lub posiadasz w naszym Banku ROR (ewentualnie założysz ROR najpóźniej w dniu zawarcia umowy kredytowej)
   • - 3% bez dodatkowych warunków

  baner 1100x650 1

  A teraz najlepsze!

  Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,05 %, całkowita kwota kredytu 10 000,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty 11 083,31 PLN, oprocentowania stałe w skali roku 5,50 %, całkowity koszt kredytu 1 083,31 PLN (w tym prowizja 200,00 PLN, odsetki 883,31 PLN), spłata w 35 miesięcznych równych ratach (34 raty w wysokości 311,00 PLN, ostatnia rata w wysokości 309, 31 PLN). Kalkulacja została dokonana na dzień 06.10.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Powyższa informacja nie stanowi  oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.